VIDEO Fotbal: FC Hermannstadt a încheiat turul Superligii pe locul 4, după 1-0 cu CFR Cluj

Por um escritor misterioso

Descrição

VIDEO Fotbal: FC Hermannstadt a încheiat turul Superligii pe locul 4, după  1-0 cu CFR Cluj
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, în etapa 15 din SuperLiga. Deziluzie „vișinie” la Sibiu. Măldărășanu urcă pe 4, Mandorlini ratează locul 1. Clasamentul la finalul turului
FC Hermannstadt - CFR Cluj Live, în etapa a 15-a din Superliga
Pas greşit pentru CFR la Sibiu. Hermannstadt s-a impus cu 1-0
7 concluzii după tur » Cum s-a schimbat „masa bogaților” în Superligă față de anul trecut
cfr cluj
Sport Radio Romania Cluj
CFR Cluj a rămas pe 3 în clasamentul Superligii la fotbal. Dar are două jocuri mai puţin. Atenţia spre Conference League
Liga 1 - Etapa 17: FC Hermannstadt - Politehnica Iaşi 0-0
cfr cluj
cfr cluj
VIDEO Universitatea Craiova - Hermannstadt 1-0. Reghecampf obţine prima victorie de la revenirea în Bănie
SuperLiga, etapa a 20-a: Dinamo câștigă după patru luni și speră într-un miracol. Rezultate + clasament actualizat (VIDEO)
Fotbal: FC Hermannstadt s-a despărţit de trei jucători
VIDEO SuperLiga: Oțelul a suferit a doua înfrângere – Campioana urcă pe loc de play-off - HotNews.ro
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Adio schimbare de lider. Neguţ, gol antologic. Clujenii rămân pe locul 2. Sibienii termină turul pe 4
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)